Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

W załączeniu elektroniczne wydanie miesięcznika OZZZPRC - "Zmiany" wydanie STYCZEŃ  2014

Str. 1-12,     Str.2 -11

Czytaj wiecej ...

 

Prosimy o zapoznanie się z grudniowym wydaniem "e-forum"

Czytaj wiecej ...

Stanowisko podpisane przez przewodncizących trzech reprezentatywnych central związkowcyh w sprawie reprezentatywności. Materiał roboczy do rozpoczęcia prac w zakresie zmian legislacyjnych w ustawie o związkach zawodowych oraz przepisach prawa pracy. Materiał w załączeniu.

zzprckwb.org.pl/upload/fck/Pismo o reprezentatywnosci.pdf

Czytaj wiecej ...

Wiceprzewodniczący trzech central związkowych: Tadeusz Majchrowicz z "Solidarności", Andrzej Radzikowski z OPZZ oraz Zygmunt Mierzejewski z FZZ wręczyli petycję do Prezydenta RP oraz komplet petycji, które zostały już złożone w ministerstwach w środę.

Czytaj wiecej ...

W załączeniu elektroniczne wydanie miesięcznika OZZZPRC - "Zmiany" wydanie SIERPIEŃ 2013

zzprckwb.org.pl/upload/fck/OKLADKA_08_pub.pdf

zzprckwb.org.pl/upload/fck/zmiany_08_2013_pub.pdf

Czytaj wiecej ...

Dyrektorzy KWB i Elektrowni Bełchatów wydali oświadczenie w sprawie komunikatu Porozumienia "Miedza". Treść znajduje się TUTAJ.

Czytaj wiecej ...

  W dniu 13.08.2013r. w Bełchatowie strona społeczna podpisała z pracodawcą i Zarządem PGE GiEK S.A. porozumienie kończące spór zbiorowy w KWB Turów. Komunikat znajduje się TUTAJ

Czytaj wiecej ...

11.08.2013r Ustalenia MKKPS

5 sierpnia 2013 r. w Warszawie odbyło się trzecie spotkanie Międzyzwiązkowego Krajowego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego. Przedstawiciele Forum Związków Zawodowych, razem z przedstawicielami NSZZ „Solidarność” i OPZZ ustalali techniczne warunki wrześniowych akcji protestacyjnych.

Czytaj wiecej ...

Zawieszenie prac w TK przez związki nie ma ani charakteru politycznego, ani osobistego wobec ministra Kosiniaka-Kamysza. Uczestniczymy w polityce, ale nie chodzi nam w tym akcie o obalenie rządu. Podkreślamy natomiast brak realnego wpływu obecnego przewodniczącego TK na rząd i premiera jeśli chodzi o ważne społecznie kwestie, podejmowane przez związki zawodowe. CZYTAJ TREŚĆ OŚWIADCZENIA.

 

Czytaj wiecej ...

Po zawieszeniu udziału w pracach Komisji Trójstronnej przez trzy reprezentatywne centrale związkowe -  ich ruch ocenili pracodawcy oraz obecny na posiedzeniu Premier Donald Tusk. Opinię nt tych ocen pozostawiamy Państwu.

Czytaj wiecej ...

1 2 3 4 5 6 7
KOMUNITATY

Zakładowa Komisja Pojednawcza nowej kadencji

W dniu 06.02.2019r. odbyło się pierwsze nowo powołanej Zakładowej Komisji Pojednwaczej KWB Bełchatów.

Komunikat ZKP pobierz T U T A J

Zmiana niektórych norm odzieżowych w Kopalni

 

Na wniosek Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy - Dyrektor Oddziału KWB Bełchatów zatwierdził weryfikację norm odzieżowych, po pozytywnym rozpatrzeniu przez Komisję Odzieżową - (w załączeniu zdjęcia)

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2019

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2019 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J