Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
WAŻNE

                                                                                 KLAUZULA  INFORMACYJNA  ZZPRC KWB Bełchatów w sprawie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

  W tym roku z funduszu rentowego być może zniknie kolejne 8-9 mld złotych. Rząd wynalazł sprytny mechanizm finansowy, który pozwala co roku przejmować i wygaszać miliardy pochodzące z naszych składek ubezpieczeniowych. Po podniesieniu wieku emerytalnego "maszynka do czyszczenia kont" będzie w stanie pochłaniać społeczne oszczędności w tempie kilka razy szybszym.

1 marca odbyło się spotkanie członków Klubu Parlamentarnego PSL z przedstawicielami trzech central związków zawodowych. Tadeusz Chwałka z Forum Związków Zawodowych, Piotr Duda z NSZZ Solidarność, Jan Guz, przewodniczący OPZZ przedstawili stanowiska reprezentowanych przez siebie organizacji w sprawie zapowiadanego przez rząd podniesienia wieku emerytalnego.
Szefowie central związkowych podkreślili, już na początku spotkania, że Polskie Stronnictwo Ludowe jest jedynym ugrupowaniem politycznym, które konsekwentnie, od początku, zastanawia się nad konsekwencjami, jakie proponowane zmiany będą miały dla społeczeństwa, zwłaszcza tej jego biedniejszej części.

Bełchatów - Rogowiec 1 marca 2012r.   W siedzibie PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów odbyło się spotkanie Zarządu PGE S.A. z przedstawicielami wszystkich Związków Zawodowych działających w Oddziałach Spółki PGE GiEK S.A. i PGE Elektrownia Opole S.A.

Na posiedzeniu Zespołu Trójstronnego ds. Branży Węgla Brunatnego, które odbyło się w dniu 23.02 br. w Warszawie osiągnięto porozumienie w sprawie podpisania protokołu dodatkowego do Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla  Pracowników Zakładów Górniczych Węgla Brunatnego. Prace nad aktualizacją dokumentu były prowadzone od chwili powstania PGE GiEK S.A., w ostatnim czasie były jednak skutecznie blokowane przez Zarząd KWB Konin S.A. Na posiedzeniu osiągnięto również kompromis w sprawie współpracy Zarządu KWB Konin ze związkami zawodowymi działającymi w spółce. Ustalono, że ciągu 2 tygodni odbędzie się kolejne posiedzenie Zespołu dotyczące m.in. resrtukturyzacji w Grupie Kapitałowej PGE.

KOMUNITATY

Gwarancje Zatrudnienia dla Spółek

W dniu 10 września 2018r ZZ PRC, ZZ GWB i MK NSZZ "Solidarność" podpisaliśmy gwarancje zatrudnienia z Zarządami Spółek MegaSerwis, Ramb, Bestgum oraz Betrans gwarancje obowiązują  do 31 grudnia 2027r.

Pobierz T U T A J

PROŚBA

Przypominamy Państwu, aby w sytuacji z rezygnacji zaplanowanych wizyt w sieci placówek PZU Zdrowie SA - koniecznym jest dokonanie odwołania wizyty.

Wizytę można odwołać:

- SMS-em, odpowiadając na wiadomość z PZU Zdrowie SA z potwierdzeniem terminu umówionej wizyty,

- telefonicznie, dzwoniąc na Infolinię Opieki Medycznej pod numer 801 405 905

Działanie takie poprawi i zwiększy dostępność wizyt.

 

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2018

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2018 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J