Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
WAŻNE

                                                                                 - KLAUZULA  INFORMACYJNA  ZZPRC KWB Bełchatów w sprawie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

20.02.2012r KOLONIE i OBOZY 2012

W OGŁOSZENIACH znajdziecie Państwo opisy wypoczynku obozowo-kolonijnego 2012, organizowanego przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

 Nie udało się podpisać w dniu 8 lutego Protokołu dodatkowego do Ponadzakładowego Ukladu Zbiorowego Pracy  dla  Pracowników  Zakładów  Górniczych Węgla Brunatnego, mimo wspólnych ustaleń poczynionych przez uprawnionych przedstawicieli stron UZP (ustalono, że podpisanie Protokołu dodatkowego do UZP nastąpi w dniu 08 lutego 2012 r. w Bogatyni).

Przedstawiamy Stanowisko Społecznej Rady Konsultacyjnej Branży Węgla Brunatnego (podjęte w dniu 08.02.2012r. w Bogatyni) do zaproponowanego przez Zarząd PGE GiEK S.A. harmonogramu negocjacji protokołów dodatkowych do zakładowych układów zbiorowych pracy obowiązujących u poszczególnych Pracodawców - Oddziałów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

W dniu 03.02.br. otrzymaliśmy - podobnie jak wszystkie organizacje działające w Oddziałach PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. - pismo od Prezesa Zarządu PGE GiEK S.A. p. Jacka Kaczorowskiego, zawierające propozycje harmonogramu negocjacji protokołów dodatkowych do zakładowych układów zbiorowych. Przedmiot obrad - zdaniem Prezesa Zarządu - będzie obejmował przede wszystkim kwestię mechanizmu ustalania wskaźnika wzrostu średniego wynagrodzenia oraz kwestię ujednolicenia i uproszczenia systemu wewnętrznych regulacji z zakresu prawa pracy.

Zgodnie z oczekiwaniami pracowników KWB Bełchatów, którzy są zainteresowani losem Funduszu Świadczeń Socjalnych obowiązującym w naszym zakładzie – przedstawiamy relację z ostatniego spotkania przedstawicieli wszystkich związków zawodowych z Kierownikiem Wydziału HR p. Wiesławem SZTELĄ odbytego 25.01.2012r.

KOMUNITATY

PROŚBA

Przypominamy Państwu, aby w sytuacji z rezygnacji zaplanowanych wizyt w sieci placówek PZU Zdrowie SA - koniecznym jest dokonanie odwołania wizyty.

Wizytę można odwołać:

- SMS-em, odpowiadając na wiadomość z PZU Zdrowie SA z potwierdzeniem terminu umówionej wizyty,

- telefonicznie, dzwoniąc na Infolinię Opieki Medycznej pod numer 801 405 905

Działanie takie poprawi i zwiększy dostępność wizyt.

 

Barbórka 2017 - Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów

Z okazji Górniczego Święta "Barbórka 2017" - Zarząd Związku przyznał honorowe Odznaczenia "Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów"

Odznaczenia otrzymali:

 

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2018

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2018 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J