Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
WAŻNE

                                                                                 KLAUZULA  INFORMACYJNA  ZZPRC KWB Bełchatów w sprawie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Przedstawiamy Stanowisko Społecznej Rady Konsultacyjnej Branży Węgla Brunatnego (podjęte w dniu 08.02.2012r. w Bogatyni) do zaproponowanego przez Zarząd PGE GiEK S.A. harmonogramu negocjacji protokołów dodatkowych do zakładowych układów zbiorowych pracy obowiązujących u poszczególnych Pracodawców - Oddziałów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

W dniu 03.02.br. otrzymaliśmy - podobnie jak wszystkie organizacje działające w Oddziałach PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. - pismo od Prezesa Zarządu PGE GiEK S.A. p. Jacka Kaczorowskiego, zawierające propozycje harmonogramu negocjacji protokołów dodatkowych do zakładowych układów zbiorowych. Przedmiot obrad - zdaniem Prezesa Zarządu - będzie obejmował przede wszystkim kwestię mechanizmu ustalania wskaźnika wzrostu średniego wynagrodzenia oraz kwestię ujednolicenia i uproszczenia systemu wewnętrznych regulacji z zakresu prawa pracy.

Zgodnie z oczekiwaniami pracowników KWB Bełchatów, którzy są zainteresowani losem Funduszu Świadczeń Socjalnych obowiązującym w naszym zakładzie – przedstawiamy relację z ostatniego spotkania przedstawicieli wszystkich związków zawodowych z Kierownikiem Wydziału HR p. Wiesławem SZTELĄ odbytego 25.01.2012r.

      

Trzy reprezentatywne centrale związkowe: Forum Związków Zawodowych, NSZZ „Solidarność” i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych zawiesiły swój udział w pracach zespołów Komisji Trójstronnej do czasu powołania przez premiera przewodniczącego TK oraz zwołania Prezydium i Posiedzenia Plenarnego Komisji. Takie ustalenie przekazali mediom przewodniczący trzech central związkowych: Tadeusz Chwałka (FZZ), Piotr Duda (NSZZ „Solidarność”) i Jan Guz (OPZZ), podczas konferencji prasowej, która odbyła się 16 stycznia 2012 r. w Centrum Prasowym PAP.

Po konferencji Forum Związków Zawodowych, NSZZ „Solidarność” i Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych skierowały. do premiera wspólne pismo, w którym poinformowały o zawieszeniu prac w zespołach KT, przyczynach tej decyzji oraz wystąpiły o spotkanie z premierem w sprawie powołania przewodniczącego Komisji i zwołania Posiedzenia Plenarnego.

treść pisma:  zzprckwb.org.pl/upload/fck/decyzja zw_zaw_ w TK.pdf

  W związku z licznymi pytaniami, dotyczącymi terminu wykorzystania zaległego urlopu za 2011 rok, w rozwinięciu przedstawiamy stanowisko Dyrektora Departamentu Prawnego Głównego Inspektora Pracy.

 

KOMUNITATY

Gwarancje Zatrudnienia dla Spółek

W dniu 10 września 2018r ZZ PRC, ZZ GWB i MK NSZZ "Solidarność" podpisaliśmy gwarancje zatrudnienia z Zarządami Spółek MegaSerwis, Ramb, Bestgum oraz Betrans gwarancje obowiązują  do 31 grudnia 2027r.

Pobierz T U T A J

PROŚBA

Przypominamy Państwu, aby w sytuacji z rezygnacji zaplanowanych wizyt w sieci placówek PZU Zdrowie SA - koniecznym jest dokonanie odwołania wizyty.

Wizytę można odwołać:

- SMS-em, odpowiadając na wiadomość z PZU Zdrowie SA z potwierdzeniem terminu umówionej wizyty,

- telefonicznie, dzwoniąc na Infolinię Opieki Medycznej pod numer 801 405 905

Działanie takie poprawi i zwiększy dostępność wizyt.

 

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2018

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2018 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J