Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Przedstawiamy OŚWADCZENIE Zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. z siedzibą w Bełchatowie.

Zarząd oświadcza, iż w związku z niepodjęciem przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie uchwały w przedmiocie przymusowego odkupu akcji od akcjonariuszy mniejszościowych, Spółka, na podstawie art.4181§4 Kodeksu spółek handlowych, jest obowiązana do nabycia akcji od akcjonariuszy mniejszościowych w terminie 3 miesięcy od dnia Walnego Zgromadzenia, w celu umorzenia. Przymusowy odkup akcji, o którym mowa wyżej, obejmuje wnioski akcjonariuszy, które zostały skierowane w trybie art. 4181 Ksh pod obrady Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na dzień 17.02.2012 r.

   Członkowie związków zawodowych ze spółek PGE Dystrybucja i PGE Obrót zakończyli we wtorek kilkugodzinny protest w Warszawie przeciw planom zmniejszenia liczby regionów i posterunków energetycznych. Swoje postulaty przekazali do ministerstw skarbu i gospodarki.

20.02.2012r KOLONIE i OBOZY 2012

W OGŁOSZENIACH znajdziecie Państwo opisy wypoczynku obozowo-kolonijnego 2012, organizowanego przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

 Nie udało się podpisać w dniu 8 lutego Protokołu dodatkowego do Ponadzakładowego Ukladu Zbiorowego Pracy  dla  Pracowników  Zakładów  Górniczych Węgla Brunatnego, mimo wspólnych ustaleń poczynionych przez uprawnionych przedstawicieli stron UZP (ustalono, że podpisanie Protokołu dodatkowego do UZP nastąpi w dniu 08 lutego 2012 r. w Bogatyni).

Przedstawiamy Stanowisko Społecznej Rady Konsultacyjnej Branży Węgla Brunatnego (podjęte w dniu 08.02.2012r. w Bogatyni) do zaproponowanego przez Zarząd PGE GiEK S.A. harmonogramu negocjacji protokołów dodatkowych do zakładowych układów zbiorowych pracy obowiązujących u poszczególnych Pracodawców - Oddziałów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

KOMUNITATY

Zakładowa Komisja Pojednawcza nowej kadencji

W dniu 06.02.2019r. odbyło się pierwsze nowo powołanej Zakładowej Komisji Pojednwaczej KWB Bełchatów.

Komunikat ZKP pobierz T U T A J

Zmiana niektórych norm odzieżowych w Kopalni

 

Na wniosek Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy - Dyrektor Oddziału KWB Bełchatów zatwierdził weryfikację norm odzieżowych, po pozytywnym rozpatrzeniu przez Komisję Odzieżową - (w załączeniu zdjęcia)

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2019

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2019 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J