Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

1 marca odbyło się spotkanie członków Klubu Parlamentarnego PSL z przedstawicielami trzech central związków zawodowych. Tadeusz Chwałka z Forum Związków Zawodowych, Piotr Duda z NSZZ Solidarność, Jan Guz, przewodniczący OPZZ przedstawili stanowiska reprezentowanych przez siebie organizacji w sprawie zapowiadanego przez rząd podniesienia wieku emerytalnego.
Szefowie central związkowych podkreślili, już na początku spotkania, że Polskie Stronnictwo Ludowe jest jedynym ugrupowaniem politycznym, które konsekwentnie, od początku, zastanawia się nad konsekwencjami, jakie proponowane zmiany będą miały dla społeczeństwa, zwłaszcza tej jego biedniejszej części.

Bełchatów - Rogowiec 1 marca 2012r.   W siedzibie PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów odbyło się spotkanie Zarządu PGE S.A. z przedstawicielami wszystkich Związków Zawodowych działających w Oddziałach Spółki PGE GiEK S.A. i PGE Elektrownia Opole S.A.

Na posiedzeniu Zespołu Trójstronnego ds. Branży Węgla Brunatnego, które odbyło się w dniu 23.02 br. w Warszawie osiągnięto porozumienie w sprawie podpisania protokołu dodatkowego do Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla  Pracowników Zakładów Górniczych Węgla Brunatnego. Prace nad aktualizacją dokumentu były prowadzone od chwili powstania PGE GiEK S.A., w ostatnim czasie były jednak skutecznie blokowane przez Zarząd KWB Konin S.A. Na posiedzeniu osiągnięto również kompromis w sprawie współpracy Zarządu KWB Konin ze związkami zawodowymi działającymi w spółce. Ustalono, że ciągu 2 tygodni odbędzie się kolejne posiedzenie Zespołu dotyczące m.in. resrtukturyzacji w Grupie Kapitałowej PGE.

22 lutego odbyło się posiedzenie Dyrektora Oddziału KWB Bełchatów z przedstawicielami organizacji związkowych naszej kopalni. Dyrektor przedstawił propozycję wzrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w 2012r. dla Pracowników KWB Bełchatów.

KOMUNITATY

Barbórka 2019 - Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów

Z okazji Górniczego Święta "Barbórka 2019" - Zarząd Związku przyznał honorowe Odznaczenia "Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów"

Zakładowa Komisja Pojednawcza nowej kadencji

W dniu 06.02.2019r. odbyło się pierwsze nowo powołanej Zakładowej Komisji Pojednwaczej KWB Bełchatów.

Komunikat ZKP pobierz T U T A J

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2019

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2019 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J