Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Rozmowy ws. wzrostu płac

Drukuj

22 lutego odbyło się posiedzenie Dyrektora Oddziału KWB Bełchatów z przedstawicielami organizacji związkowych naszej kopalni. Dyrektor przedstawił propozycję wzrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w 2012r. dla Pracowników KWB Bełchatów.

Propozycja Dyrekcji zawierała: średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych dla gospodarstw domowych emerytów i rencistów w 2011 r. w stosunku do 2010 r. wynoszący 104,8 - wzrost cen o 4,8% plus 0,5%. Łączny zaproponowany wskaźnik wyniósł 4,8%.
Przedstawiciele związków zawodowych nie zaaprobowali propozycji Dyrekcji Kopalni, wskazując na zapisy Umowy Społecznej i Porozumienia-Umowy Gwarancyjnej.

Ponadto wskazaliśmy na ustalenia zawarte w wymienionych dokumentach, które stanowią, że Porozumienie zawarte pomiędzy Pracodawcą i związkami zawodowymi działającymi u Pracodawcy w zakresie wzrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia będzie w terminie do końca lutego każdego roku.
Tak więc czasu pozostało bardzo mało.

Jakie decyzje podejmie Dyrekcja Oddziału – wkrótce się przekonamy.
 

KOMUNITATY

Barbórka 2019 - Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów

Z okazji Górniczego Święta "Barbórka 2019" - Zarząd Związku przyznał honorowe Odznaczenia "Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów"

Zakładowa Komisja Pojednawcza nowej kadencji

W dniu 06.02.2019r. odbyło się pierwsze nowo powołanej Zakładowej Komisji Pojednwaczej KWB Bełchatów.

Komunikat ZKP pobierz T U T A J

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2019

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2019 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J