Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Jest Porozumienie ws. PUZP

Drukuj

Na posiedzeniu Zespołu Trójstronnego ds. Branży Węgla Brunatnego, które odbyło się w dniu 23.02 br. w Warszawie osiągnięto porozumienie w sprawie podpisania protokołu dodatkowego do Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla  Pracowników Zakładów Górniczych Węgla Brunatnego. Prace nad aktualizacją dokumentu były prowadzone od chwili powstania PGE GiEK S.A., w ostatnim czasie były jednak skutecznie blokowane przez Zarząd KWB Konin S.A. Na posiedzeniu osiągnięto również kompromis w sprawie współpracy Zarządu KWB Konin ze związkami zawodowymi działającymi w spółce. Ustalono, że ciągu 2 tygodni odbędzie się kolejne posiedzenie Zespołu dotyczące m.in. resrtukturyzacji w Grupie Kapitałowej PGE.

x

KOMUNITATY

Barbórka 2019 - Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów

Z okazji Górniczego Święta "Barbórka 2019" - Zarząd Związku przyznał honorowe Odznaczenia "Zasłużony dla ZZPRC KWB Bełchatów"

Zakładowa Komisja Pojednawcza nowej kadencji

W dniu 06.02.2019r. odbyło się pierwsze nowo powołanej Zakładowej Komisji Pojednwaczej KWB Bełchatów.

Komunikat ZKP pobierz T U T A J

OGŁOSZENIA

KOLONIE - OBOZY 2019

W załączeniu oferta wypoczynku: KOLONIE i OBOZY 2019 - organizowane przez PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów.

Oferta KOLONIE - pobierz  T U T A J

Oferta OBOZY MŁODZIEŻOWE - pobierz  T U T A J