Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Komunikaty
Ogłoszenia

Zmiana niektórych norm odzieżowych w Kopalni

Drukuj

Na wniosek Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy - Dyrektor Oddziału KWB Bełchatów zatwierdził weryfikację norm odzieżowych, po pozytywnym rozpatrzeniu Komisję Odzieżową.

Dokonano dwóch zmian:

  1. w tabelach przydziału odzieży i obuwia dla pracowników na stanowiskach nierobotniczych i robotniczych WPROWADZA się ZAMIENNIK - za watowaną bluzę ocieplaną i spodnie ocieplane oraz za kurtkę i spodnie przeciwdeszczową - stosowane będzie ubranie ocieplane z tkaniny wodoodpornej. Zamiennik będzie obowiązywał od 01.11.2019r., na wniosek pracownika na dotychczas obowiązujących zasadach. Oznacza to, że pracownik będzie miał prawo wyboru - pozostać przy dotychczasowej odzieży bądź dokonać zamiany.

        

 

2. w tabelach przydziału odzieży i obuwia dla pracowników na stanowiskach nierobotniczych i robotniczych WPROWADZA się ZAMIENNIK - za koszulę flanelową  - stosowane będą koszulki bawełniane (T-shirt) szt.2 z czasem użytkowania dwukrotnie wydłużonym. Dla przykładu:

- pracownik miał czas uzytkowania pół roku: będzie miał jeden rok + 2 t-shirt

pracownik miał czas uzytkowania jeden rok: będzie miał 2 lata + 2 t-shirt

Zamiennik będzie obowiązywał od 01.11.2019r., na wniosek pracownika na dotychczas obowiązujących zasadach. Oznacza to, że pracownik będzie miał prawo wyboru - pozostać przy dotychczasowej odzieży bądź dokonać zamiany.

 

Referat odzieżowy PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów pisemnie powiadomi wszystkie komórki organizacyjne pobierające ww. zmieniane asortymenty - o nowych zamiennikach i zasadach ich przyznawania w terminie do 10.01.2019r.