Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

O Spółce

Podstawowym przedmiotem działalności jest towarowy transport drogowy pojazdami uniwersalnymi i działalność związana z pośrednictwem pracy. Od 1 sierpnia 2002r. zaczęła świadczyć usługi transportowe. Jako pierwsza firma w powiecie bełchatowskim "Betrans" posiada licencję na wykonywanie transportu drogowego rzeczy mając komplet wymaganych certyfikatów i zabezpieczeń. Dziś posiada licencje i certyfikaty pozwalające na świadczenie usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego rzeczy i osób.

Jako przewoźnik ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej. W zakresie świadczonych usług spełnia wszelkie wymagania nałożone przepisami o transporcie drogowym.

Gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług oraz doskonałe przygotowanie organizacyjne, formalne i kompetencyjne. Atuty Spółki to: fachowość, konkurencyjne ceny, zróżnicowany tabor (0,5 - 28 ton), ubezpieczenie OC Przewoźnika, stały kontakt z kierowcą.

Wykonuje usługi w zakresie:
- towarowego transportu drogowego rzeczy i osób,
- spedycji krajowej i międzynarodowej,
- przewozu towarów niebezpiecznych,
- przewozu ładunków ponadnormatywnych.

Doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej oraz profesjonalna obsługa to atuty dające Klientom gwarancję realizacji zleceń i terminowych dostaw powierzonych ładunków. Każdy przewożony przez Spółkę towar jest objęty polisą ubezpieczeniową.

Oferuje: - sprzedaż węgla brunatnego i kruszyw z atrakcyjnymi stawkami za transport,
- zarządzanie nieruchomościami na zlecenie (w tym utrzymywanie terenów zielonych),
- przewóz odpadów.

"Betrans" sp. z o.o.

KONTAKT

tel: +48 44 737 72 00
fax: +48 44 737 72 01


NIP: 769-19-76-060
REGON: 592178498