Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Komunikat - Wybory DELEGATÓW naszego Związku

Drukuj

  Informujemy, że w tym roku upływa kadencja Delegatów ZZPRC na poszczególnych oddziałach KWB Bełchatów oraz Spółkach: Ramb, Bestgum Polska, Betrans, Elbest. W związku z powyższym, Zarząd ZZPRC podjął uchwałę o zorganizowaniu Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zabrania Delegatów ZZPRC KWB Bełchatów w dniu 22 marca 2013r.

Zarząd zgodnie z Ordynacją Wyborczą ZZPRC ustalił również szczegółowy harmonogram Wyborów Delegatów, i tak:

- Zarząd przedstawi informację o ilości przypadających mandatów na dzień 02.01.2013r.

- Pobieranie materiałów potrzebnych do przeprowadzenia wyborów na poszczególnych Oddziałach/Spółkach przez osoby odpowiedzialne odbywać się będzie w terminie od 18. 01. do 26. 01. 2013r

- Powołanie Komisji Skrutacyjnej na Oddziałach/Spółkach odbywać się będzie w terminie od 28. 01. do 01. 02. 2013r.

- Zgłaszanie Kandydatów na Delegatów na poszczególnych Oddziałach/Spółkach odbywać się będzie w terminie od 02. 02. do 17. 02. 2013r.

- Wybory Delegatów na Oddziałach/Spółkach odbywać się będą w terminie od 18. 02. do 02. 03. 2013r.

- Ogłoszenie wyników na poszczególnych Oddziałach/Spółkach odbędzie się dzień po wyborach

Pamiętajmy, iż spośród Delegatów na WZD zostanie wybrany Zarząd Związku i Komisja Rewizyjna. Wybierajmy więc osoby godne zaufania, którzy będą mieli cywilną odwagę występować w obronie praw naszych członków i pracowników – zarówno w Kopalni, jak i w Spółkach.

Zarząd Związku pragnie podziękować Delegatom oraz Grupowym Oddziałowym za wkład pracy, jaki wnieśli na rzecz Związku w czasie pełnionej kadencji.