Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Komunikaty
Ogłoszenia

KSIĘGA ABSURDÓW

Drukuj

  Przynależność do silnej Grupy Kapitałowej ma nam zapewnić stabilność miejsc pracy, zarobków i pewność dnia jutrzejszego. Wnioski spowodowane coraz większą ilością zaskakujących decyzji i pomysłów powstałych w "gieksie" (i nie tylko) na podstawie, których można by nakręcić następne odcinki popularnego niegdyś programu "Nie do wiary" i nasilenie tego typu działań, szczególnie pod hasłem "oszczędności", rodzą zupełnie odmienne wrażenia a wręcz co by tu nie mówić niepokój.
Będąc kolejny rok w Grupie postanowiliśmy - RAZEM z NSZZ Solidarność KWB Turów - zacząć zbierać w jednym dokumencie wszystkie kontrowersyjne wręcz "śmieszne" czasami decyzje i postanowienia.

Zachęcamy wszystkich pracowników do przesyłania do nas drogą e-mailową, jak i dostarczania do naszego biura Związku lub każdym innym sposobem, swoich spostrzeżeń w tym temacie popartych konkretnymi przykładami. Zacznijmy zwracać uwagę na najmniejsze, kontrowersyjne często sprawy, ponieważ w całości stanowią one o naszej przyszłości.

Reagujmy na sygnały, bo później pewnych nie do końca przemyślanych działań i decyzji nie da się już cofnąć. Zapewniamy anonimowość, a wyniki naszej wspólnej pracy będziemy rozpowszechniać pisemnie oraz publikować w nowej zakładce, która już wkrótce powstanie na naszej stronie internetowej pod nazwą "Księga absurdów". Będziemy również informować na bieżąco o nasuwających się wątpliwościach Dyrekcję, Zarząd, Radę Nadzorczą oraz Właściciela.