Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Komunikaty

Powolny - ale powrót do dialogu

Drukuj

Po ponad dwumiesięcznym unikaniu prowadzenia dialogu społecznego zarówno przez Zarządy Spółek, jak i Dyrekcji Kopalni - rozpoczynają się pierwsze spotkania. Widocznie publicznie przez nas pokazywany licznik dni bez dialogu - został wreszcie dostrzeżony przez zarządzających. Chyba uznali, że ich brak rozmów ze stroną społeczną może zarówno negatywnie wpłynąć na społeczeństwo pracownicze, jak i wzbudzić lub zwiększyć negatywny obraz polityki społecznej "nowej zmiany".

W dniu 28.02.2017r. spotkania takie miały miejsce w Spółce Bestgum (z udziałem Zarządu spółki) oraz Kopalni Bełchatów (bez udziału dyrekcji lecz z udziałem Kierownika Wydziału HR Oddziału). W dniu 01.03.2017r. odbyło się spotkanie strony społecznej w Spółce Ramb (z udziałem Zarządu Spółki). W odrębnej informacji przekażemy szczególy odbytych spotkań.

x