Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Komunikaty

Dzień Dziecka 2017

Drukuj

Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego KWB Bełchatów jak co roku zaprosił podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na ognisko z okazji Dnia Dziecka.

 

 

W ośrodku Wawrzkowizna już po raz kolejny odbył się Dzień Dziecka dla podopiecznych ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bełchatowie. Już od ponad 20 lat imprezę organizuje Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego KWB Bełchatów. Jak co roku na dzieci czekały słodkości i ognisko z pieczeniem kiełbasek, a także dyskoteka na świeżym powietrzu. W czasie imprezy nie brakowało także prezentów dla bełchatowskiej placówki. Wspólna zabawa i spędzony miło czas sprawia, że uśmiech z twarzy podopiecznych SOSW nie znika przez długi czas.

Materiał TV DOLSAT - zobacz T U T A J

Materiał B24 - zobacz T U T A J

 

W czasie dzisiejszego ogniska miało też miejsce szczególne wydarzenie – przekazanie kluczyków. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zyskał bowiem nowy samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.
Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski oraz Jarosław Madaj, przedstawiciel łódzkiego oddziału PFRON, uroczyście przekazali dzisiaj Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno Wychowawczemu specjalistyczny samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.
Samochód będzie służył do przewozu wychowanków ośrodka. W związku z koniecznością przewozu osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim samochód posiada odpowiednie wyposażenie. Pojazd z takim wyposażeniem pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa podczas przewozu osób niepełnosprawnych.
Koszt zakupu samochodu to ponad 151 000 złotych ze środków budżetu powiatu, w tym 65.000 złotych uzyskano z dofinansowania ze środków PFRON

Materiał   V I D E O