Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Pragniemy poinformować, iż Zarząd ZZPRC KWB Bełchatów dokonał zgłoszenia naszego kandydata w wyborach członka Zarządu PGE GiEK S.A. wybieranego przez Pracowników Spółki w osobie Przewodniczącego Związku kol. Waldemara Lutkowskiego.

Jego doświadczenie jakie nabył w trakcie pracy zawodowej, społecznej i związkowej uprawniają go do podjęcia ogromnego zobowiązania wobec Pracowników Spółki PGE GiEK. Bycie Członkiem Zarządu Spółki reprezentującym Pracowników to odpowiedzialność za każdego z Was razem i z osobna. Kolega Waldek ma społeczny i moralny obowiązek  spełnić to zadanie poprzez bycie Głosem Pracowników w każdym dniu pracy w Zarządzie Spółki.

Jest to szczególnie ważne w obecnym okresie, gdzie proces zmian, jak i planowany proces transformacji w sektorze energetycznym i wydobywczym węgla brunatnego jest już przygotowany przez Rząd RP. To właśnie teraz Głos Pracowników musi być szczególnie słyszalny przy kreowaniu ich teraźniejszości i przyszłości. 

Prosimy o udział w wyborach i oddanie swego głosu na kol. Waldemara Lutkowskiego