Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Szanowni Państwo,

Ponieważ obecnie obserwujemy wzmożone zainteresowanie sprawą dotyczącą odszkodowań związanych z konsolidacją sektora energetycznego przypominamy, że obecnie prowadzone są przez Socrates Investment w ramach projektu Wspólna Reprezentacja dwa odrębne procesy sądowe. Jeden przeciwko Skarbowi Państwa prowadzony jest przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka, drugi przeciwko PGE S.A. od blisko 10 lat przed Sądem Okręgowym w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z Socrates Investment S.A. pod nr telefonu 32 362 06 90. Aktualne informacje znajdują się na stronie internetowej www.wspolnareprezentacja.pl w zakładce aktualności.  

 

Informujemy, że członkowie naszego związku uzyskali możliwość przystąpienia do Klubu przyjaciół Term Uniejów dzięki czemu można uzyskać rabat na wejścia do Term w Uniejowie.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z biurem związku celem wypełnienia stosownej deklaracji.

Najserdeczniejsze życzenia od Zarządu Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego KWB Bełchatów z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.