Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Komunikaty

Na dzień 24.03.2021 planowane jest publiczne ogłoszenie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie SK 24/18. Sprawa dotyczy postępowania przeciwko Skarbowi Państwa w sprawie nieekwiwalentnej zamiany akcji w procesie konsolidacji spółek sektora elektroenergetycznego. Ogłoszenie wyroku można obserwować za pośrednictwem strony internetowej TK. Link do sprawy: https://trybunal.gov.pl/postepowanie-i-orzeczenia/wokanda/art/11462-zasady-nabywania-od-skarbu-panstwa-akcji-w-procesie-konsolidacji-spolek-sektora-elektroenergetycznego

 Warszawa, 02.02.2021r.

„Rada Ministrów zatwierdziła „Politykę energetyczną Polski do 2040 r.” – 2 lutego 2021 r. to nowa ważna data dla polskiego sektora paliwowo-energetycznego. Po 12 latach od ustanowienia poprzedniej polityki, przyjęto nowy dokument strategiczny, wyznaczający kierunki rozwoju tego sektora” – poinformował minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka.

 

 20 stycznia 2021 roku - PGE GiEK S.A. dokonało zmiany na stanowisku Dyrektora Oddziału KWB Bełchatów.

Pełnienie obowiązków Dyrektora powierzono Panu Krzysztofowi Rośniakowi.

 Absolwent Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim z zakresu finansów i strategii spółek.
Od 1996 r. zatrudniony w Oddziale KWB Bełchatów. Od początku swojej kariery związany ze służbami górniczymi. Od 2004 r. zatrudniony na stanowiskach dozoru i kierownictwa ruchu Zakładu Górniczego KWB Bełchatów jako nadgórnik, sztygar zmianowy, sztygar zmianowy – z-ca sztygara oddziałowego. Od 2015 r. pełnił funkcję sztygara oddziałowego w Oddziale Transportu Węgla, pełniąc tym samym obowiązki zastępcy kierownika robót górniczych transportu węgla i nadkładu.